SMG’den şirketlere özel müzik deneyimi

Türkiye’de kendi yazılımı ile müzik yayını yapan tek şirket olan SMG, müşterilerine özel hizmetler sunuyor. 


Kapalı devre yayında: 


  • Gün içinde farklı müzikler çalma, 
  • Her şubeye/mağazaya ayrı müzik ve anons yayını,
  • SMG tarafından geliştirilen music-box, 

bu özelliklerden yalnızca birkaçı…

Kimler için?


  • Alışveriş merkezleri, 
  • Oteller, 
  • Restoranlar, 
  • Bankalar, 
  • Müdavimi olduğunuz balıkçı 
  • Sokağınızın başındaki beyaz eşya mağazası. 


Gün içinde en azından birine uğradığımız bu noktaların ortak özelliği müzik! 

Dünya markalarından küçük işletmelere kadar 300’ün üzerinde firmaya dijital müzik hizmeti veren SMG, tüm yayınları, lisansı kendisine ait yazılım ile gerçekleştiriyor ve bu sayede müşterilerinin taleplerine göre yayını özelleştirme fırsatı sunuyor.

Türkiye’de kendi yazılımı ile müzik yayını yapan tek şirket olan SMG, müzik yayınını internet üzerinden değil, depola-çal yöntemiyle tek merkezden yaptığı için, hizmet verilen noktadaki olası bir internet kesintisi yayını etkilemiyor. Windows, iMac ve Linux gibi her türlü işletim sisteminde çalışan program, müşterilerin anlık isteklerini de, yine uzaktan erişimle gerçekleştirme imkanı sağlıyor.


Uzaktan erişim yoksa, SMG music-box var!

Teknoloji geliştirme konusunda 20 yıllık bilgi ve birikimi ile son derece güvenli bir sistemle uzaktan erişim sağlayarak müzik yayını hizmeti veren SMG, farklı sistemler de geliştiriyor. Güvenlik politikaları gereği uzaktan erişim imkanı bulunmayan şirketler, yayını SMG music-box isimli küçük bir cihaz üzerinden yapabiliyor.SMG kendi yazılımını kullandığı için, sisteme istenilen özellikleri entegre edebiliyor. Müzik listesinin güncellenme periyodu, gün içinde farklı zaman dilimlerinde farklı müzikler çalınması, müşterilerin en çok tercih ettiği özelliklerin başında geliyor. SMG’nin profesyonel seslendirme sanatçılarından oluşan ekibi tarafından seslendirilen anonslar da, markanın istediği noktada, sıklıkta ve tarihte yayına alınıyor. Personelin yayına müdahale etmesi istenmeyen sonuçlar doğurabileceği için, müzik ve anons yayınlarının akışı, SMG yönetimi tarafından gerçekleştiriliyor.

Müzik, bekleme müziği, anons, jingle, entegre ses-görüntü, ekran yönetimi, reklam yayınları konusunda hizmet veren SMG, sadece şirket geneli değil, şube/mağaza özelinde de hizmet veriyor. Müzik ve anons yayınlarını, lokasyonun talepleri doğrultusunda gerçekleştiren SMG ile bir şubede popüler müzikler çalarken, başka bir şubede güncel sound’lu müziklerle ekonomik çözümler sunularak keyifli bir atmosfer yaratılabiliyor.

SMG hakkında:

2009 yılında kurulan SMG, Türkiye’de halka açık mekanlarda kapalı devrede yasal müzik, anons ve reklam yayınları yapmaktadır. Yayınları, geliştirdikleri yazılımla internet üzerinden değil depola-çal yöntemiyle gerçekleştiren SMG, bu şekilde yayın yapan tek şirket olup sektöründe lider konumda yer almaktadır. Müzik ile teknolojiyi birleştiren SMG, Türkiye’de ilk olarak dijital müzik yayını ileten şirkettir. Müzik, bekleme müziği, anons, entegre ses-görüntü ve ekran yönetimi çözümleriyle hizmet verdiği markaların, müşterileriyle bağ kurmasını sağlayan SMG, tüm bu yayınları lisansı kendine ait olan yazılım üzerinden, firmaların kendi bilgisayarları veya SMG music-box üzerinden gerçekleştirmektedir. Uzman kadrosuyla alışveriş merkezleri, oteller, perakende satış noktaları, restoranlar, turistik tesisler, showroomlar, sağlık merkezleri gibi oldukça geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. 300’ün üzerinde firmaya 8.500’e yakın noktada hizmet veren SMG, Türkiye’de en hızlı büyüyen şirketlerin yer aldığı Deloitte Technology Fast50 Türkiye 2015 Programı’nda 6. sırada, Deloitte Teknoloji Fast 500 EMEA Programı’nda ise 229. sırada yer almaktadır.

www.smg.com.tr

Yorumlar